Kurumsal

Yağız Ofset Matbaacılık,   sektörde uzun yıllar kazandığımız deneyim ve birikimlerin sonucu olarak 2007 yılında Van’da kuruldu.
Genç ve dinamik bir kadroyla işe başlayan Yağız Ofset, gerek grafik-tasarım departmanı, gerekse baskı tesisi-kalitesi ile kısa sürede Van’daki geleneksel kara düzen matbaacılık anlayışını yıkarak yerine modern bir anlayış inşa etti.
Ürün çeşidi-baskı kalitesi ve müşteri memnuniyetini maksimum, iş teslim süresini minimum düzeye çekerek 7 yılda her gün daha fazla aranan ve tanınan bir matbaa oldu.

Günümüzde Mavi Plaza Karşısı Uzun 2. Sokak’ta faaliyet göstermekte,
sektöre uzun yıllarını vermiş kadromuzla siz değerli müşterilerimize “hızlı – ekonomik – kaliteli ve zamanında” iş teslim etme prensibiyle çalışmaktayız. Matbaacılık, Dergi, Kitap, Katalog, El İlanı, Fiş, Fatura, Makbuz, Davetiye, Kartvizit ve sürekli form çeşitleri gibi matbaacılığa konu tüm ürünlerin tasarımı ve baskısını gerçekleştirmektedir. Firmamız başta Van merkez ve çevre illerdeki gerek resmi kamu kurum-kuruluşları, gerek sivil toplum kuruluşları, gerekse özel sektörde faaliyet gösteren tüm özel müşterilere hizmet vermektedir. Orta ve Büyük ölçekli kuruluşlarla (fabrika-hastane vs) ‘yıllık mutabakat’ esasına dayalı sözleşmeler yaparak tüm matbu evrak ihtiyacını karşılama noktasında profesyonel düzeyde kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Yağız Ofset Matbaacılık bünyesinde üç ayrı ekip barındırmaktadır. İlk ekibimiz gün içinde bizlere telefon yada E-Mail yoluyla ulaşan resmi yada özel müşterilerimizi en kısa sürede ziyaret etmektedir. Bu ekip müşterinin ihtiyaç duyduğu matbaa materyali ile ilgili akılcı öneriler sunarak sipariş almaktadır. İş teslimatını da yine aynı ekip yapmaktadır.

İkinci ekibimiz Grafik-Tasarım ekibidir. Bu ekip, ürünlerinizin tanıtımının sizi hedef kitlenize anlatmanın ilk adımı olduğu bilinciyle hareket etmektedir. İyi bir tasarım, kaliteli tanıtım materyalleri ürününüzü müşterileriniz nezdinde farklılaştırır ve rakiplerinizin önüne geçmenize büyük katkı sağlar. Broşür Katalog v.b.işlerinizde, Grafik Tasarım ekibimiz, sizinle maksimum işbirliği yaparak bunu sağlamaktadır. Üçüncü ekibimiz ise baskı ekibidir.

Popüler Alanlar

Müşteri Yorumları

Takvim

Aralık 2021
P S Ç P C C P
« Ağu    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kategoriler